Trylogia Zaginionych Koron

Do Dark Souls II wyjdą 3 dodatki. Każdy z osobna będzie kosztował 9,99$, natomiast przepustka sezonowa ( dostępna tylko na Steam i PSN w Europie) dająca dostęp do całej trylogii - 24,99$

 1. Korona Pogrzebanego Króla - 22 lipca 2014 r.
 2. Korona Starego Żelaznego Króla - 26 sierpnia 2014 r.
 3. Korona Króla Kości Słoniowej - 30 września 2014 r.

 

Korona Pogrzebanego Króla

 

Table of Contents

 

"Wyrusz w podróż, by odzyskać koronę posiadaną niegdyś przez króla Drangleic, Vendricka. Pełna niebezpieczeństw przygoda poprowadzi cię przez nową krainę należącą do uniwersum Dark Souls II, w której ogromną podziemną jaskinię wypełniają schodkowe piramidy. Powiada się, że w tych mrocznych korytarzach leży zakopana jedna ze starożytnych koron, nie ma jednak wątpliwości, że tak cenny przedmiot nie pozostanie niestrzeżony. Odnajdź go, bowiem na pewno drzemie w nim siła władców z dawnych czasów."


Spekulacje
-Jedna z teorii mówi o tym, że dlc ma związek z Nito ze względu na posągi plujące trucizną.
- Inna teoria wspomina Otchłań oraz Lochy Oolacile i jak Manus zreinkarnował się pod postacią Nashandry.
- Innym miejscem związanym z dlc może być Trassowa zatoka Tseldory ze względu na kryształy które znajdują się w nowych lokacjach.

Jak dostać się do DLC
Po zakupie DLC w twoim ekwipunku, pojawi się Smoczy szpon.
Gracz musi przejść do pierwotnego ogniska w Czarnym Jarze i sprawdzić kapliczkę by zostać teleportowanym do wejścia do DLC. Znajdują się tam drzwi które można otworzyć tym przedmiotem. Gracze którzy nie mają DLC mogą zostać wezwani w tym pokoju jeżeli postawią tam swój znak. Znaki pojawią się tylko wtedy, gdy gracz zdobędzie Serce popielatej mgły.
- Do sprawdzenia

Lokacje w DLC

 

Nowi wrogowie

 

Bossowie

 

Nowe przedmioty

 

Nowa broń:

 

Nowe tarcze:

 

Nowe zbroje:

 

Nowe zaklęcia:

 

Nowe pierścienie:
Tired of anon posting? Register!
  • Anonymous

   czy jesli gram w podstawową wersje na ps3 i mam powiedzmy 80lvl to kiedy zakupie gre z dlc bede mogl grac dalej ta postacia?

  Load more
  ⇈ ⇈