Help
Help

Trylogia Zaginionych Koron

Do Dark Souls II wyjdą 3 dodatki. Każdy z osobna będzie kosztował 9,99$, natomiast przepustka sezonowa ( dostępna tylko na Steam i PSN w Europie) dająca dostęp do całej trylogii - 24,99$
  1. Korona Pogrzebanego Króla - 22 lipca 2014 r.
  2. Korona Starego Żelaznego Króla - 26 sierpnia 2014 r.
  3. Korona Króla Kości Słoniowej - 30 września 2014 r.

Korona Pogrzebanego Króla


"Wyrusz w podróż, by odzyskać koronę posiadaną niegdyś przez króla Drangleic, Vendricka. Pełna niebezpieczeństw przygoda poprowadzi cię przez nową krainę należącą do uniwersum Dark Souls II, w której ogromną podziemną jaskinię wypełniają schodkowe piramidy. Powiada się, że w tych mrocznych korytarzach leży zakopana jedna ze starożytnych koron, nie ma jednak wątpliwości, że tak cenny przedmiot nie pozostanie niestrzeżony. Odnajdź go, bowiem na pewno drzemie w nim siła władców z dawnych czasów."

Oficjalny Trailer


Spekulacje
-Jedna z teorii mówi o tym, że dlc ma związek z Nito ze względu na posągi plujące trucizną.
- Inna teoria wspomina Otchłań oraz Lochy Oolacile i jak Manus zreinkarnował się pod postacią Nashandry.
- Innym miejscem związanym z dlc może być Trassowa zatoka Tseldory ze względu na kryształy które znajdują się w nowych lokacjach.

Jak dostać się do DLC
Po zakupie DLC w twoim ekwipunku, pojawi się Smoczy szpon.
Gracz musi przejść do pierwotnego ogniska w Czarnym Jarze i sprawdzić kapliczkę by zostać teleportowanym do wejścia do DLC. Znajdują się tam drzwi które można otworzyć tym przedmiotem. Gracze którzy nie mają DLC mogą zostać wezwani w tym pokoju jeżeli postawią tam swój znak. Znaki pojawią się tylko wtedy, gdy gracz zdobędzie Serce popielatej mgły.
- Do sprawdzenia

Lokacje w DLC


Nowi wrogowie


Bossowie


Nowe przedmioty


Nowa broń:


Nowe tarcze:


Nowe zbroje:


Nowe zaklęcia:


Nowe pierścienie: