Ikona
Nazwa
Użycie
Jak zdobyć
2090.png
Odłamek Tytanitu
Ulepsza zwykłe wyposażenie do +3
Kowal Lenigrast w Majuli (10szt), Handlarka Chloanne po przeniesieniu się do Majuli (nielimitowana ilość), kryształowe jaszczurki, w skrzyni sklepu zbrójmistrza Maughlina, wypada z przeciwników (z młotem?) w Dolinie Żniw i/lub Strażnicy Żniw, wypada z niektórych przeciwników Zatoki Tseldory.
2091.png
Duży Odłamek Tytanitu
Ulepsza zwykłe wyposażenie do +6
Kowal McDuff w Zaginionej Twierdzy (nielimitowana ilość), zwłoki w Zaginionej Twierdzy, Przystań Niczyja w skrzyni oraz w ukrytym pokoju, Chloanne sprzedaje po zabiciu Żelaznego Króla, skrzynia przy Głównej Wieży w okolicy Pate, Czarny jar do znalezienia oraz wielkie robaki wychodzące ze ścian, kopalnia Doliny Żniw, Żelazna Warownia do znalezienia oraz wypada z rycerzy, pająki i czarodzieje w Zatoce Tseldory, Wrota Pharrosa.
2093.png
Grudka Tytanitu
Ulepsza zwykłe wyposażenie do +9
Handlarka Chloanne po zdobyciu Symbolu Króla (10szt) a nielimitowaną ilość po zabiciu Nashandry, Knieja Upadłych Olbrzymów w pokoju z balistami, możliwy handel z wronami w Przedsionku za gładki jedwabisty kamień, wypada z rycerzy Żelaznej Warowni, skrzynia w Puszczy Cieni koło 3 ogniska, nagroda za zabicie przeciwnika w przymierzu Strażników Dzwonu, Wrota Pharrosa wypada z przeciwników, rzadko wypada z przeciwników w Czarnym Jarze, rzadko wypada z przeciwników Zatoki Tseldory.
2097.png
Sztabka Tytanitu
Ulepsza zwykłe wyposażenie do +10
Handlarka Chloanne - (1szt), prezent od Kowala McDuffa , w ukrytym pokoju w Kniei Upadłych Olbrzymów w okolicy balist, możliwy handel z wronami w Przedsionku za mały gładki jedwabisty kamień, kryształowe jaszczurki przed zamkiem Drangleic, wypada z rycerzy w zamku Drangleic, znalezione po zabiciu Maga Grasanta i kongregacji w Zatoce Tseldory, po zabiciu 10 przeciwników w przymierzu Strażników Dzwonu.
2123.png
Migoczący Tytanit
Ulepsza specjalne wyposażenie do+5
Handlarka Chloanne - (3szt), krysztalowe jaszczurki, skrzynia przy kowalu McDuffie, rycerze arcymoka koło pierwszego ogniska w Kaplicy Amany, kapłanki w Kaplicy Amany, mini boss Zręczny Strażnik w Puszczy Cieni, jaskinia z bazyliszkami w Ruinach Cieni, możliwa wymiana z wronami za gładki jedwabisty kamień w Przedsionku, Wrota Pharrosa w skrzyni, Żelazna Warownia w skrzyni, zwłoki w okolicy areny bossa Lustrzany Rycerz, zwłoki w Smoczym gnieździe w kilku miejscach, po rozmowie z Chloanne w Majuli jako prezent, Królewska Brama 2 sztuki z olbrzymiego drzewa, zwłoki w Strażnicy Żniw gdzie dostać musimy się drabiną.

Skamieniała Smocza Kość
Ulepsza specjalne wyposażenie.
Kryształowe Jaszczurki w Zatoce Tseldory oraz na zwłokach, Apostołowie Smoka, Puszcza Cieni w skrzyni oraz wypada z wielkiego bazyliszka, handel z wronami w Przedsionku za gładki jedwabisty kamień, Wrota Pharrosa w skrzyni, zwłoki z Żelaznej Warowni, skrzynia przy wielkich gigantach na dole Czarnego Jaru, Kryształowe Jaszczurki, wywerny i skarby w Smoczym Gnieździe, Kaplica Amany po 3 ognisku, Wypada ze smoczych akolitów w Warowni Aldii oraz w zwłokach, Krypta Nieumarłych po pierwszym ognisku, Handlarka Chloanne - (3szt) po zdobyciu Symbolu Króla.
czysty_kamien.png
Czysty Kamień
Zmienia klasę wyposażenia na Czystą.
Handlarka Chloanne - (3szt), bazyliszki, kryształowe jaszczurki w pobliżu Wrót Pharrosa, Dolina Żniw w skrzyni.
kamien_blekitnego_swiatla.png
Kamień Błękitnego Światła
Nasyca wyposażenie magią skalującą z inteligencją.
Handlarka Chloanne - (3szt), skrzynia w pomieszczeniu do walk przymierza Królewskie Szczury, wypada z duchów piromancji, bazyliszek w Zatoce Tseldory, wiedźmy i apostołowie w Krypcie Nieumarłych, zwłoki w Kaplicy Smoczej, możliwa wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
Lightning.png
Kamień błyskawic
Nasyca wyposażenie błyskawicami.
Błękitny strażnik Targray w Błękitnej Katedrze, bazyliszek w Zatoce Tseldory, Handlarka Chloanne - po zabiciu Velstadta Królewskiej Tarczy, możliwa wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
kamien_ognistego_smoka.png
Kamień Ognistego Smoka
Nasyca wyposażenie ogniem.
Handlarka Chloanne - (3szt) po wyczyszczeniu Krypty Nieumarłych, rycerze i żółwie w Żelaznej Warowni, salamandry w Kniei Upadłych Olbrzymów, bazyliszek w Zatoce Tseldory, możliwa wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
Dark.png
Kamień Mrocznego Rycerza
Nasyca wyposażenie mrokiem.
Handlarka Chloanne - (3szt), czerwone eksplodujące jaszczurki w Zatoce Tseldory, bazyliszek w Puszczy Cieni, jaszczurki w Grobowcu Świętych, w pobliżu czerwonych smoków w Smoczym Gnieździe, apostołowie w Krypcie Nieumarłych, bazyliszek w Zatoce Tseldory, możliwa wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
trujacy_kamien.png
Trujący Kamień
Nasyca wyposażenie trucizną.
Handlarka Chloanne - (3szt) ?, Skrzynia w Dolinie Żniw, robaki w Czarnym Jarze, czołgające mobki w Kaplicy Amany, zwłoki idąc do Mythy w Strażnicy Żniw.
broczacy_kamien.png
Broczący Kamień
Dodaje obrażenia krwawiące do broni.
Handlarka Chloanne - (3szt), zwłoki w Grobowcu Świętych po pokonaniu Przedniej straży szczurów królewskich, zwłoki za drzwiami w Wieży Grzesznicy, żaby oraz pełzające stworzenia w Kaplicy Amany, po zabiciu króla szczurów w dole, możliwa wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
Enchanted.png
Magiczny Kamień
Nasyca wyposażenie magią. Skalowanie fizycznych obrażeń z inteligencją.
Handlarka Chloanne - (3szt), wiedźmy w Krypcie Nieumarłych, pustynne czarodziejki w Strażnicy Żniw, wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
Mundane.png
Stary zwykły Kamień
Skaluje z najniższym pkt statystyk, więc np: posiadając każdą umiejętność na poziomie 15 będziemy do tych 15 skalować, lecz mając choć jedną wartość niską wtedy po ulepszeniu broń będzie zadawała mniejszy dmg.
Żołnierze Gyrmu rzucający toporami (Wrota Pharrosa), Smocze Gniazdo, Mastodońscy Żołnierze przed zamkiem Drangleic, przeciwnicy z młotem w Dolinie Żniw, wymiana z ptakami Dyna i Tilo.
blady_kamien.png
Blady Kamień
Usunięcie ulepszenia.
Stary Rycerz, Wieża Płomienia Heide, Handlarka Chloanne (gdy ją zabijemy), kryształowe jaszczurki.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈