Clangorous Covenant Trophy.png
Clangorous Covenant Trophy.png

<< Przymierza

Lider Przymierza: Krasnal Dzwonnicy.
Gdzie dołączyć: Dzwonnice.
Jak dołączyć 1: Księżycowa Dzwonnica: Po pokonaniu Strażników Ruin dotrzesz do ogniska Pokoje służby. Weź kamień Pharrosa i zejdź drabiną, zlikwiduj psa i odblokuj tajny pokój, gdzie znajdziesz Przywódcę Przymierza. Wyczerp jego opcje dialogowe.
Jak dołączyć 2: Słoneczna Dzwonnica: Po pokonaniu Rycerzy Alonne oraz dwóch żółwi za piecem w Żelaznej Warowni, przejdź przez drzwi w okolicy ruchomych platform z łucznikami. Za nimi zobaczysz mechanizm Pharrosa, więc będziesz potrzebował kamienia Pharrosa, by odkryć drabinę. Wejdź po niej oraz po następnej (przy ognisku), by spotkać Przywódcę Przymierza.. Wyczerp z nim opcje dialogowe.
Po wstąpieniu do przymierza otrzymasz Pieczęć strażnika, którą musisz nosić, by być wezwanym do którejś dzwonnicy, i 5 zardzewiałych monet.
Twoim zadaniem w tym przymierzu będzie zlikwidowanie najeźdźców zmierzających na Gargulców (w przypadku Księżycowej Dzwonnicy) lub próbujących się przedostać przez mgłę (w przypadku Słonecznej Dzwonnicy). Ikona przymierza Strażników Dzwonu pulsuje światłem, kiedy przebywasz w lokacjach, w których możesz zostać przywołany do Dzwonnicy. W Księżycowej Dzwonnicy zazwyczaj pojawisz tuż przed mgłą na bossa, zaś w Dzwonnicy Słonecznej przeważnie koło balisty, dźwigni dzwonu lub przy wejściu z drabiny na dach dzwonnicy.
Najczęstsze przyzwania mają miejsce w Zaginionej Twierdzy. W przypadku zwycięstwa otrzymasz grudkę tytanitu (najczęściej), odłamek migoczącego tytanitu lub skamieniałą smoczą kość (oba dość rzadko).
Będąc członkiem tego przymierza z pewnych przeciwników będą wypadać przedmioty z tego przymierza. Zniekształcone olbrzymy w zalanej części Bastionu Grzesznicy pozwolą z dużym prawdopodobieństwem na zdobycie Łuku Strażnika Dzwonu i Tarczy Strażnika Dzwonu.


Awansowanie w przymierzu
By awansować w przymierzu musisz pokonać gospodarzy jako szary duch lub pokonać najeźdźcę, który atakuje jedną z Dzwonnic. Oba rodzaje zwycięstw są zliczane razem

Ranking
Wymaganie
Nagroda
0
Wstąpienie do przymierza
Pieczęć Strażnika Dzwonu, 5 zardzewiałych monet
1
Pokonaj 10 najeźdźców jako szary duch lub 10 mrocznych duchów (może być kombinacja obu rodzajów)
1 sztaba tytanitu
2
Pokonaj 30 najeźdźców jako szary duch lub 30 mrocznych duchów (może być kombinacja obu rodzajów)
Ukryta Broń
3
Pokonaj 100 najeźdźców jako szary duch lub 100 mrocznych duchów (może być kombinacja obu rodzajów)
Hełm Strażnika Dzwonu, oraz pozostałe części zbroi Strażnika Dzwonu
Uwagi
 • Bycie członkiem tego przymierza NIE chroni cię przed inwazjami ze strony innych Strażników Dzwonu ani nie powoduje, że krasnale stają się przyjaźnie nastawione.
 • Nie musisz być człowiekiem by być przyzywanym do obrony Dzwonu.
 • Nie możesz zdjąć pierścienia przymierza będąc w zaatakowanym świecie.
 • Gracz może być zaatakowany przez maks. 2 Strażników Dzwonu (Scholar of the First Sin maks. 3).
 • Możesz być wezwany do każdej z Dzwonnic będąc w jakiejkolwiek lokacji aktywnej sieciowo (tzn. w każdej gdzie możesz zostać zaatakowany, położyć czerwony lub biały znak wezwania).
 • Zaatakowanie i zabicie innego gracza jako szary duch nie powoduje zwiększenia liczby win.
 • Upewnij się, by porozmawiać z liderem przymierza po otrzymaniu pierścienia i zanim zaczniesz gromadzić zabójstwa.
 • Losowo pojawiający się w Słonecznej Dzwonnicy mroczny duch "Szalony wojownik" może zostać zabity, by awansować w tym przymierzu (zarówno online jak i offline). Siedzi u stóp wieży z drabiną wewnątrz. Wypadają z niego elementy zbroi oraz Klinge berserkera (wszystkie przedmioty wypadają bardzo rzadko)
 • Nosząc ten pierścień i grając online, zwiedzanie lokacji może być utrudnione, ponieważ będziesz często wzywany innego świata (nawet podczas odpoczynku przy ognisku). Wygrana przywraca wytrzymałość przedmiotów, liczbę użyć butelki estusa, zaklęć itd., co może być przydatne tuż przed walką z bossem.Join the page discussion Tired of anon posting? Register!

  • Anonymous

   20 Jan 2021 15:37  

   1. Potrzebuję mieć założony pierścień tego przymierza aby w nim awansować?
   2. Czy gdy samemu jest się gospodarzem, zabijanie nawiedzających (będąc członkiem przymierza) wlicza się w zwycięstwa?

  Load more
  ⇈ ⇈