Punkty życia: ~8200 (NG)

Liczba dusz: 90 000 (NG); 135 000 (NG+)


Zamaskowana Królowa Nashandra to ostatni z bossów w lokacji Troń Pragnień i wcale nie najtrudniejszy, ale walka z nią rozpocznie external image TFtn2xU.jpg
się od razu po zabiciu poprzednich lokatorów areny(!) jeżeli zabiliśmy Lorda Olbrzymów i posiadamy Braterstwo Olbrzyma! Bez tego itemu nie możemy z nią walczyć.

Bądźmy przygotowani na klątwy, ale uzbrojona jest także w kosę o dużym zasięgu oraz palący laser.

Po walce następuje filmik i teleportacja do ogniska w Majuli przy którym możemy iść do NG+.

 

 

 

 

 

 

Ataki:


Eksplozja Ładuje się po czym wybucha czarną magią, używa głównie gdy ma połowę życia.
Wymach Kosy Będąc blisko niech zamachnie się na nas kosą, często powtarza ten atak 2x w krótkim odstępie czasu.
Laser Wytwarza śmiertelny laser o dalekim zasięgu, używa głównie gdy się oddalimy.
Sfery Klątw Rozmieszcza 4 sfery wokół siebie, gdy do nich podejdziemy zaczną zapełniać nam pasek odporności na klątwy, przy maksymalnym zaczniemy tracić życie. Możemy jednak zwabić Nashandrę poza obszar działania tych sfer, ale nie zawsze ma ochotę nas gonić. Ewentualnie spróbujmy zniszczyć te sfery by podejść blisko i atakować.

 

Strategia:


Wygodniej będzie nam atakować z daleka z uwagi na sfery klątw., więc zaopatrzmy się w jakieś zaklęcia lub broń białą dalekiego zasięgu.

Oddalając się i używając klejnotu życia bardzo łatwo można ją sprowokować do ciągłego używania lasera. Wystarczy zaopatrzyć się w większą ich ilość i prowokować ja do ciągłego używania tego ataku co daje dużo czasu na kontre.

Wideostrategia:


sl1:

Wskazówki:

  • możemy przyzwać fantom Benharta kiedy ponownie wchodzimy do komnaty, kosztem (satysfakcji oraz) mniejszej ilości dusz za pokonanie
  • laser ma o wiele większy zasięg niż by się wydawało

 

Łupy:
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈