Witamy na czacie Dark Souls Wiki!


Wszyscy cieszymy się z naszej społeczności i mamy nadzieję, że będziecie dzielić się z nami swoimi przeżyciami z gry. Miłej zabawy.


Regulamin chatu:


1) Zabrania się przeklinania, obrażania innych użytkowników, stosowania rasizmu, seksizmu, homofobii.
2) Więcej niż 5 wiadomości pod rząd, bądź ciągle takich samych, będzie uważane za SPAM, kasowane przez administrację i grozi BANem.
3) Uprasza się o poprawne pisanie i nie używanie caps locka, a także stosowanie przyzwoitych nicków.
4) Wrzucanie pornografii oraz linków do niej będzie karane banem. Dotyczy także avatarów.
5) Zawsze słuchaj moderatorów oraz administratorów chatu.
6) Piractwo karane jest banem.
7) Przed zasypaniem innych pytaniami należy sprawdzić informacje dostępne na stronie, ponieważ chat to nie jest interaktywna wyszukiwarka.

Zbanowani


Adnotacje:


  • Istnieje możliwość odbanowania użytkownika posiadającego oryginalną wersję Dark Souls, jeżeli pokaże screena ze swoim nickiem i grą.
  • Ze względu na poniższe reguły, dla dobra naszego komfortu i społeczeństwa mogą zdarzyć się osoby nie respektujące regulaminu. Mogą one wspominać, że mają prawo by mówić to co myślą i wysławiać się jak chcą, popadają w histerię i ogólnie spamują. Takie osoby będą banowane na czas określony przez administrację.
  • Uprasza się o nie zadawanie pytań na czacie, na które odpowiedzi można znaleźć na wiki.
    .
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konieczności przestrzegania go.
Lista nadzorujących:


Tr0npl - Administrator
Mystics91 - Moderatorka
Gh0streader - Moderator
Sianeckii - Moderator
Finiuch - Moderator
Szesnasty - Moderator

Bot:

Administracja używa bota Uri by pomagał on przy moderowaniu czatu i komunikowania użytkowników odnośnie Głównego Forum , Regulaminu a także innych ważnych rzeczy. Uprasza się o nie pisanie prywatnych wiadomości do bota. Jest on tylko i wyłącznie w celach informacyjnych . Prosimy o przestrzeganie tej reguły. Może się zdarzyć, że bot kogoś zbanuje. W takim wypadku uprasza się o poinformowanie administracji.


Znalazłeś jakiś błąd na Dark Souls Wiki? Powiadom nas, Dziękujemy! - Tr0npl, Gh0streader, Mystics91Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈