Przymierza powracają w Dark Souls II i odgrywają większą rolę niż w poprzedniej części. Są dostępne na wczesnym etapie gry i dostarczają graczowi nowych sposobów interakcji ze światem oraz innymi graczami. Jedni będą oferować pomoc i ochronę w walce z najeźdźcami, drudzy stawiać nowe cele jak np. obrona pewnych terenów, zaś inni mogą żądać krwi innych graczy.


Przymierza skoncentrowane na kooperacji

 

Dziedzice Słońca


Odpowiednik Wojowników Słońca z Dark Souls. Ci gracze koncentrują się na współpracy z innym. Ich złote znaki mają być bardziej zauważalne i w ten sposób będą mogli częściej pomagać innym.
Możemy zdobyć:

 

Droga Błękitu


Podróżując po świecie, możesz zostać najechany przez innych graczy. Jeśli będziesz członkiem przymierza Drogi Błękitu otrzymasz pomocnika do walki.
Możemy zdobyć:

 


Przymierza stworzone do PvP

 

Królewskie szczury


Jako członek Królewskich Szczurów naszym zadaniem będzie pilnowanie by żadna osoba spoza przymierza nie przeszła przez naszą komnatę (dokładnie drzwi białej mgły). Do wyboru mamy 2 lokacje i w obu znajduje się wiele pułapek do odblokowania za pomocą Kamiennych kluczy Pharrosa. Pomogą nam mobki tych komnat.
Możemy zdobyć:

 

Strażnicy Dzwonu

 

Przymierze związane z obroną dzwonów (jak w ds1) w 2 lokacjach Dzwonnic. Upiory będą przybierać czarną poświatę.
Możemy zdobyć:

 • grudki i sztabki tytanitu
 • Pierścień Pieczęć Strażnika Dzwonu
 • 5 Zardzewiałych monet (po 5 zabitych najeźdźcach)
 • Ukryta Broń (czar)
 • Hełm Strażnika Dzwonu, oraz pozostałe części zbroi Strażnika Dzwonu.

 

 

Błękitni Strażnicy


Przymierze chroniące członków Drogi Błękitu. Można także napadać światy winnych oraz walczyć na arenie z innymi członkami przymierza.
Możemy zdobyć:

 

Bractwo Krwi

 

 


Po dołączeniu możemy szukać chętnych do walki na arenie LUB zostawić znak przyzwania za pomocą Czerwonego Rysika.

Możemy zdobyć:

 

 

Szczątki Smoka


W tym przymierzu walczysz z graczami, których znaki przyzwiesz lub zostajesz przyzwany, gdy oni dotkną Twojego. Lokacja: Żelazna Warownia.
Możemy zdobyć:


Przymierza skoncentrowane na PvE (gracz kontra otoczenie)

 

Kompania czempionów


Jedno z pierwszych dostępnych przymierzy, stworzone dla graczy lubiących wyzwania, ponieważ zwiększa poziom trudności oraz likwiduje możliwość kooperacji z innymi graczami.
Możemy zdobyć:

 

Pielgrzymi Mroku


W tym przymierzu mamy szansę zmierzyć się z ukrytym magicznym bossem Mrocznym Łowcą po ofiarowaniu Liderowi kukieł człowieczeństwa i wyczyszczeniu 3 lochów gdzie musimy zapalić wielkie pochodnie. Przemierzając te lokacje spotkamy silne niebieskie fantomy.
Możemy zdobyć:


 

Tired of anon posting? Register!
  • Anonymous

   jak opuszczę przymierze i potem dołączę ponownie to muszę awansować od zera czy postęp a przymierzu mi zostaje? Np. jak ofiaruję 5 słonecznych medali w dziedzicach słońca opuszczę i przystąpię ponownie to muszę dać jeszcze 5 czy całe 10 do pierwszej rangi?

  Load more
  ⇈ ⇈