Sanguinary Covenant Trophy.png

<< Przymierza

Lider: Mał y Gren
Gdzie dołączyć: Czyściec Nieumarłych
token_of_spite.png
Jak dołączyć: Po pokonaniu Rydwanu Kata zdobądź znak niechęci (obrazek po prawej), który jest w skrzyni idąc do Rynsztoku LUB w skrzyni w Grobowcu Świętych LUB napadnij świat innego gracza pomocą Pękniętej kuli czerwonego oka i pokonaj go lub zdobądź go pokonując najeźdźcę.


Pojedynki
Po wstąpieniu do przymierza będziesz mógł skorzystać z 3 posągów w pobliżu Grena i jeśli posiadasz znak niechęci w ekwipunku (wystarczy go posiadać, nie jest on zużywany po skorzystaniu z posągu), będziesz mógł stoczyć pojedynki na arenie z innymi członkami tego przymierza. Nagrodą jest pęknięta kula czerwonego oka.
Istnieją 3 różne areny do pojedynków symbolizowane przez 3 posągi. Jeśli nie znajdziesz nikogo przy jednym posągu możesz skorzystać z kolejnego. To jaki posąg wybierzesz często będzie zależało od twojej postaci. Np. wojownik/rycerz będzie miał więcej problemów z walką na moście aniżeli na pozostałych dwóch arenach. Nie trzeba mieć założonego pierścienia przymierza. Każda trwa 10 minut.
 • Lewa statua: Długi most łączący dwie strony. Spadnięcie z niego jest równoznaczne ze śmiercią i porażką.
 • Środkowa statua: Kwadratowa arena z dwoma poziomami. Na górnym poziomie nie ma ścian i łatwo można zeskoczyć na niższy poziom.
 • Prawa statua: Duża okrągła arena z niewielką drewnianą konstrukcją po środku. Można na nią wejść, by np. toczyć tam pojedynki.


Awansowanie w przymierzu
Do zabójstw pozwalających zdobyć wyższą rangę w przymierzu zaliczają się te na arenie oraz zabójstwa niebieskich upiorów przyzwanych przez Drogę Błękitu w trakcie twojej inwazji (zostało potwierdzone, że zabicie władcy świata czy to po inwazji za pomocą pękniętej kuli czerwonego oka czy po przyzwaniu po użyciu czerwonego steatytowego rysika nie jest zaliczane do zabójstw potrzebnych do awansu). Dodatkowo przegrane walki odejmowane są zgromadzonych zwycięstw. NIE jest możliwe sprawdzenie aktualnej liczby punktów za zwycięstwa, więc musisz sam o to zadbać.
Nawiązując do informacji od obsługi klienta Namco Bandai, pokonanie niebieskiego upiora przyzwanego do pomocy graczowi z Drogi Błękitu zalicza się do zabójstw w tym przymierzu i jeśli zostaniesz pokonany po zaatakowaniu kogoś lub inwazja nie powiedzie się, punkty nie są odejmowane. Jednak nie wiadomo czy zabijanie niebieskich upiorów jest liczone razem ze zwycięstwami na arenie czy też istnieje osobny licznik (wymaga dalszych testów).

Przegranie pojedynku na arenie jest równoznaczne z utratą jednego punktu.Ranga
Potrzebujesz
Nagroda
0
Wstąpienie do przymierza i 1 znak niechęci
Pieczęć krwi
1
50 zwycięstw
Zakrzywione Bliźniacze Ostrze
2
150 zwycięstw
Sierp półksiężycowy
3
500 zwycięstw
Wielka kula ognia chaosu, kosa i zestaw Nahr Almy po rozmowie z małym grenem
Przedmioty związane z przymierzem
 • Pieczęć krwi - pierścień dawany członkom przymierza, zwiększa obrażenia od krwawienia broni, która posiada taki rodzaj obrażeń
 • Znak niechęci - przedmiot pokazujący, że postać podróżowała po innych światach i odnosiła zwycięstwa. Po użyciu zwiększa prawdopodobieństwo spotkania czerwonych znaków wezwania.

Uwagi:
 • Zwycięstwa odniesione po przyzwaniu za pomocą czerwonego znaku NIE są zaliczane w tym przymierzu (a przegrane NIE spowodują odejmowania punktów).
 • Zwycięstwa są zaliczane nawet jak nie nosisz Pieczęci krwi.
 • Nawiązując do nagród przedstawionych w tabeli, wraz ze zdobywaniem kolejnych rang podczas inwazji/pojedynków zmienia się aura wokół twojej postaci. Członkowie z 1 rangą posiadają czerwoną aurę, ci z 2 rangą także czerwoną, jednak jest ona bardziej jaskrawa i świecąca. Po zyskaniu 3 rangi aura nie ulega zmianie. Jest to zabieg czysto kosmetyczny, który ma wzbudzać szacunek, strach wśród przeciwników.
 • Aby awansować musisz porozmawiać z Małym Grenem. Ale jeśli osiągniesz wymaganą liczbę zwycięstw do awansu, twoja aura ulegnie automatycznie zmianie.
 • Gdy zabijesz Grena po zdobyciu jednej z wyróżniających aur, prawdopodobnie stracisz ją.
 • Tak jak w przypadku wszystkich przymierzy, jeśli opuścisz je mając już pewne osiągnięcia na koncie, NIE tracisz ich i nie zresetują się po powrocie do niego.
 • Jeśli obaj gracze mają maks. liczbę PŻ po upływie czasu, pojedynek kończy się remisem.
 • Wezwanie przez Lustrzanego rycerza NIE jest zaliczane do awansu
 • Możesz stracić swoją aurę sukcesywnie odnosząc porażki, nawet gdy awansowałeś po rozmowie z Grenem. Nagrody pozostają.
 • Nie można mieć ujemnych punktów (jeśli nie masz na koncie wygranej i przegrasz, wciąż będziesz miał 0 a nie -1). W ten sposób możesz zacząć pojedynki kiedy będziesz chciał, nie obawiając się konsekwencji.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈