Abysmal Covenant Trophy.png

<< Przymierza

Lider Przymierza: Nurek Mroku Grandahl
Jak dołączyć: porozmawiajmy w trzech wymienionych niżej lokacjach z liderem przymierza:
1) Czarny Jar: Zeskocz przy wielkich robakach wychodzących ze ścian by znaleźć się na wąskim podeście z drzwiami, musisz się za nie dostać. By je otworzyć potrzebujesz Zapomnianego Klucza (zdobywany po zabiciu 2 gigantów na dole lokacji (skacząc coraz niżej)).
2) Puszcza Cieni: w okolicy ogromnego bazyliszka idąc w stronę bossa Skorpionicy Najki omiń wojowników Lwów. Za ostatnim jest zapadnia, w którą musisz wskoczyć.
3) Zamek Drangleic: blisko pierwszego ogniska jest pokój z wielkimi statuami, aktywowanymi za pomocą dusz. Gdy je użyjesz przejdź przez ostatnią bramę z lewej.
Po rozmowie z nim w tych lokacjach dostaniemy propozycję wstąpienia do przymierza ( kolejność odwiedzania lokacji nie ma znaczenia).

Po dołączeniu do przymierza otrzymasz Pieczęć Otchłani (zwiększa obrażenia uroków i zadaje niewielki obrażenia rzucającemu po każdym rzuceniu uroku) oraz będziesz mógł odwiedzić specjalne lochy Pradawnego Przestworu Otchłani w 3 powyższych lokacjach oferując Kukłę człowieka Grandahlowi (pierwsza brama otworzy się za darmo zaraz po dołączeniu do przymierza). Lochy zawierają niebezpieczne i bardzo agresywne mobki- niebieskie duchy. Są one szybkie i zadają duże obrażenia, a często trzeba walczyć uciekać od kilku i dlatego to wyzwanie zalecane jest pod koniec gry. Celem jest zapalenie dużej pochodni za pomocą Ognistego Motyla. Po wykonaniu tego znajdź mgłę, która zniknie gdy zabijesz ostatniego przeciwnika. Wskocz do dziury, która jest wyjściem z lochu. Gdy oczyścisz wszystkie trzy lochy, po zeskoczeniu w dół czeka cię spotkanie z bossem: Mrocznym Łowcą.

Ranga
Potrzebujesz
Nagroda
0
Wstąpienie do przymierza
Pierścień Pieczęć Otchłani (Zwiększa siłę uroków o 20% w cenie 30 punktów życia za użycie)
1
Wyczyszczenie jednego z trzech lochów
Rezonująca Dusza (Urok)
2
Wyczyszczenie trzech lochów i zapalenie w nich wielkich pochodni
Wielka Rezonująca Dusza (Urok)
3
Zabicie Mrocznego Łowcy
Kulminacja (Urok) i Pustynny zestaw
Błędy:
  • Czasem po oczyszczeniu drugiego lochu, mając wyposażone wielką rezonującą duszę, Grandahl da ci ją ponownie po wykonaniu zadania. Zmiana zaklęcia przy ognisku i powrót do niego pozwoli pogłębić więź (i dostać ten czar ponownie) (wymaga potwierdzenia)
  • Jeśli zamiast skoczyć w dziurę, teleportujesz się z lochu w inny sposób, gra nie pozwoli ci awansować powyżej 1 rangi, niezależnie od liczby wyczyszczonych lochów (Xbox360 / kolejny NG naprawia to?) - Naprawiono. Teleportacja z drugiego lochu pozwala na awans na 2 rangę po wyczyszczeniu wszystkich trzech.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈