Punkty życia: 2540+3310+3350 (NG), 3048+3972+4260 (NG+), 5792+7547+8092 (NG+7)

Liczba dusz: 60 000 (NG); 120 000 (NG+), 240 000 (NG+7)


external image vi5zSKX.jpg

Grupa 3 przeciwników, wszyscy posiadają większą równowagę, niż wynika z noszonych przez nich pancerzy. Posiadają ruchy, ataki i przewroty jak gracze czy normalni NPC, a przez to podatni na parowanie, riposty oraz ciosy w plecy. Po przekroczeniu mgły po chwili atakuje 2 najszybszych.

Aby tam trafić należy odnaleźć ognisko Komnata Kapłanki w Shulva, Miasto-Sanktuarium (potrzebny jest klucz).

Chora hiena cmantarna - Szybki wojownik w Zestawie Alvy, dzierżący 2 Katany Berserkera.
Prastary żołnierz Varg - Pełen Zestaw Havla, Smoczy kieł oraz tarcza Havla.
Stary odkrywca Cerah - Łucznik w zestawie z czarnej skóry z Maską Lucatiel.  Korzysta z Wielkiego Łuku Zabójcy Smoków i zmienia go na Estok, gdy podejdziemy bliżej.

Ataki


Przeciwnik Opis ataku
Varg Używa młota Smoczy ząb (wliczając w to ataki ze skoku, po przewrocie oraz z biegu)
Hiena Używa Katan (wliczając w to ataki ze skoku, po przewrocie oraz z biegu)
Cerah z łukiem Strzela z olbrzymiego łuku z ogromną dokładnością.
Cerah z estokiem Używa Estoka
(wliczając w to ataki ze skoku, po przewrocie oraz z biegu)
Strategia:


Zeskocz do wody by znaleźć się poza zasięgiem łucznika oraz by rozdzielić ciężkozbrojnego rycerza od lekkozbrojnego, chowaj się za czym możesz. Havla można parować nawet gdy trzyma broń oburącz. O wiele trudniej zaskosować ten atak na jego koledze z estokiem. Obaj są bardzo szybcy, a łucznik trzyma się zwykle z tyłu i ciężko robić przewroty w jego stronę gdy strzela, turlaj się w bok lub chowaj. Na koniec najlepiej zostawić ciężkozbrojnego Havla, gdyż uwielbia się leczyć podczas walki i trudno mu to uniemożliwić uciekając cały czas przed atakami pozostałych.

Najłatwiej ich zabić chowając się za stalagmitami (zdjęcie powyżej) gdyż przeciwnicy wtedy nie próbują uderzać, a mogą otrzymywać obrażenia. Najtrudniej sprawić by łucznik także tam podbiegł z estokiem.

Wideostrategia:Wskazówki:

  • Przed walką należy się wyposażyć się w nękajace czaszki, które pomogą przejść przez teren między areną walki a ostatnim ogniskiem bez większych strat w materiałach leczniczych.
  • Łucznik często przerywa leczenie strzałem z łuku, jeżeli nie wyjdziemy po za jego zasięg.
  • Stój w bezpiecznym miejscu lub biegaj stale i zabijaj po jednym przeciwniku.
  • Każdy z przeciwników podlega mechanice odparcia co w przypadku powodzenia pozwala na ripostę oraz krytyczne uderzenia w plecy. Dzięki temu broń mająca wysokie krytyczne obrażenia może okazać się niezwykle skuteczna.
  • Błąd (rzadki): Zdarza się, że Chora Hiena cmentarna po wpadnięciu w wodę zastyga i o ile nie zostanie zaatakowana, nie poruszy się.

 

Łupy:

  • Migoczący tytanit 3x
  • Sztabka tytanitu
  • Petryfikowana smocza kość 3xTired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈