ring of life protection.png
"Boski pierścień strzegący duszy, stworzony przez Rhonesa Białego, mędrca z Lindeltu.
Jego wielka moc będzie cię chronić przed śmiercią, lecz po wykorzystaniu mocy pierścień ulegnie zniszczeniu."

Nazwa Efekt Lokacja
Pierścień ochrony życia Śmierć nie powoduje utraty człowieczeństwa ani dusz. Pierścień rozpada się. Przystań Niczyja - po przejściu przez pierwszy most udaj się kamiennymi schodami na samą górę i skręć w lewo. Pierścień znajduje się w budynku za dwiema szafkami.(Brak w wersji SotFS)
Puszcza Cieni - po obraniu lewej drogi od ogniska "Zniszczone rozwidlenie". Pierścień znajduje się za grupką przeciwników i za ruinami po lewej.(Brak w wersji SotFS)
Sprzedawany przez Felkina Wyrzutka za 6000 dusz


Uwagi

  • Po śmierci zachowasz dusze i człowieczeństwo. Możesz wciąż zostać przeklęty i w ten sposób stracić człowieczeństwo, nawet nie umierając.
  • Pierścień można naprawić za 3000 dusz u kowala(14 000 w SotFS). Co czyni go bardzo użytecznym przy oszczędzaniu kukieł człowieka. Inaczej rzecz ujmując pozwala na "zakup nieograniczonej liczby kukieł" za 3000/14 000 dusz za sztukę.
  • Jeśli zginiesz bez założonego pierścienia możesz założyć pierścień, zginąć ponownie a poprzednia plama krwi nie zniknie. Ma to również zastosowanie do Pierścienia ochrony duszy. Jest to dobry sposób na ochronę swoich dusz, gdy nie chcesz go nosić przez cały czas, a jedynie gdy to konieczne.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈