Help
Help


Punkty życia: 2760 + 3900 (NG), 3312 + 4692 (NG+), 6293 + 8915 (NG+7)

Liczba dusz: 68 000 (NG), 136 000 (NG+), 272 000 (NG+7)


external image maxresdefault.jpg
Dwóch bossów lokacji Tron Pragnień. Oboje mają tarcze i wielkie miecze. Osoba w biało-srebrnej zbroi to Opiekun, a ten w złotym pancerzu to Strażnik.


Jeżeli przed tą walką zabijemy Lorda Olbrzymów to bez chwili wytchnienia rozpocznie się kolejna walka, z Nashandrą - ostatnim bossem.


Uważajmy na przepaść!Ataki:


Gniew bogów
Okazjonalnie jeden z bossów używa ten atak obszarowy (cud) gdy ma mało życia.
Ciosy
Sekwencje 2-3 ciosów z wymachami.
Pojedynczy wypad miecza
Znany z szermierki wypad miecza do przodu, widzimy go rzadko podczas tej walki. Prawdopodobnie stosowany tylko przez jasno ubranego Strażnika.
Ulepszenie miecza
Kiedy odbierzemy połowę życia dla jednego z bossów możemy zauważyć, że ładuje on wtedy błyskawice w swój miecz by zadawać nim większe obrażenia.
Cios tarczą
Prawdopodobnie stosowany tylko przez Opiekuna tronu, czyli ciemno ubranego bossa. Jest to wyrzut tarczy do przodu mający na celu zgniecenie naszej postaci.
Pocisk
Bardzo rzadki atak polegający na szybkim pocisku z miecza.
Nadzianie
Będąc przed bossem możemy zostać nadziani na jego miecz.

Strategia:


Cały czas musimy walczyć z dwoma, gdyż gdy powalimy jednego, to zostanie on uleczony przez swojego towarzysza po 10-30 sekundach do pełni zdrowia. Należy więc bić każdego po trochu, a gdy mają mało zdrowia wykończyć obu, zaraz po sobie. Łatwiejszy do zabicia jest Opiekun, ze względu na mniejszą ilość posiadanego zdrowia i niższe odporności (choć jest on szybszy od swego towarzysza).
Opiekun zadaje obrażenia fizyczno-magiczne, a Strażnik fizyczno-elektryczne.


Wideostrategia:


SOLO chochlą:

SOLO wielkim mieczem:

SOLO z piromancją:

Wskazówki:

  • Niektóre zaklęcia piromancji mogą się okazać nadzwyczaj użyteczne.
  • Jest możliwe by jednego z bossów zmusić do skoczenia w przepaść, lecz jest to ryzykowne. Po wejściu na arenę biegniemy przy lewej ścianie i stajemy na samym brzegu obracając się w stronę bossów, po czym blokujemy ich ataki i czekamy aż podejdą na krawędź, wtedy stajemy plecami do tego, który ma wpaść w przepaść czyli ustawiamy się pomiędzy nimi i czekamy na sukces.
  • Możemy przyzwać fantom Benharta z Jugo oraz Głowa Vengarla z Forrosy jeżeli przeżyli poprzednie walki, kosztem (satysfakcji oraz) mniejszej ilości dusz za pokonanie, ich znaki znajdują się przed mgłą bossa.

Łupy: