Ashen_Mist_Heart.png
"Manifestacja popielatej mgły otrzymana od starożytnego smoka.
Magia starożytnego smoka umożliwia poznawanie wspomnień tych, którzy odeszli."
external image Om4aydq.jpg


Zastosowanie:
  • Mając w posiadaniu ten przedmiot udamy się do Wspomnień Olbrzymów, wykorzystując drzewa przypominające Olbrzymy. 3 znajdują się w Kniei Upadłych Olbrzymów (jedno po skręceniu w lewo od pułapki z balistami a następnie w prawo - Wspomnienie Vammara, jedno za areną Prześladowcy - Wspomnienie Orro i ostatnie za królewską bramą wymagającą Symbolu Króla - Wspomnienie Jeigha), czwarte znajduje się na arenie Frei, a wchodzi się do niego przez znajdujący się tam kryształ - Wspomnienie Smoka. Znajdziemy tam dusze olbrzymów, pomocne podczas walki z Vendrickiem oraz duszę Starożytnego Smoka. By ukończyć grę musimy dostać się co najmniej do Wspomnienia Jeigha, gdzie czeka na nas boss Lord Olbrzymów (konieczny do zabicia i najlepiej to zrobić po wyczyszczeniu Tronu Pragnień). Pozostałe lokacje do których możemy się dostać:

    • Wspomnienia Króla w Krypcie Nieumarłych (wejście poprzez szaty Vendricka, nie trzeba z nim walczyć, by wejść do wspomnienia)
    • Wspomnienie Starego Żelaznego Króla (lokacja bossa w DLC)
  • Przedmiot niezbędny do ukończenia gry i przejścia do NG+.

Lokacja:
  • Po zabiciu Smoka Strażnika (Warownia Aldii) możemy udać się do Starożytnego Smoka w Smoczej Kapliczce, od którego otrzymamy interesujące nas serce popielatej mgły. Nie musimy go zabijać by je dostać. W przypadku gdy zaatakujemy Starożytnego Smoka przed rozmową wtedy konieczne jest zabicie go. Po drodze, w lokacji Smocze Gniazdo, pojawi się Szmaragdowa Herold, zapewniając że smok na nas czeka.

FILMIK Z LOKACJĄ SMOKA:Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈