• Pomocnicy do walki z bossem Spalony Król Kości Słoniowej.
  • Ogółem jest ich czterech, ale pierwszy jest gotów pomóc nam od razu, siedzi na krześle przy wejściu w mgłę do bossa.
  • Musimy ich uwolnić, by pomogli nam zamrażać wrota na przeciwników w Starym Chaosie.
  • Aby zyskać ich zbroję potrzebujemy zebrać 50 dusz Loyce (w Starym Chaosie podczas walki) i wymienić je u Alsanny, Cichej Wyroczni.
external image hW3o09d.jpg
Lokacje:
1. Rozmarzłe przejście w budynku gdzie jest trzecie ognisko, na piętrze mijamy 4 golemy otaczające skrzynię i mobka, szukamy dużych drzwi i mijamy 2 inne moby.
2. W jaskini za białym Chciwym Demonem (zjechanie windą w dół przy rozwalonym moście), w okolicy czwartego ogniska z jeżami, po wjechaniu windą na górę i wejściu na szczyt góry.
3. W miejscu gdzie atakuje Wiedźma Donna, biegnąc z drugiego lub piątego ogniska po usunięciu zamieci, udajemy się na schody na murze (które były zablokowane lodem), a obok nich są balisty z niewidzialnymi (do tej pory) przeciwnikami.

Dołączają oni do walki automatycznie. Ich obecność nie wzmacnia bossa (jak się dzieje w przypadku innych graczy). Jeżeli posiadamy wszystkich 4, ostatni zostanie z nami i będzie walczył z bossem. Ponieważ jest dość wytrzymały, może przytrzymać bossa przez pewien (choć niezbyt długi) czas, ale będziemy zadawać mniej obrażeń.
Jeżeli zginiemy lub cofniemy się do ogniska, rycerze znów będą na nas czekać obok wejścia do Starego Chaosu. Znikną dopiero po zabiciu Spalonego Króla Kości Słoniowej.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈