Przeciwnik

Obrazek

Jednostka skąpstwa (Mimik)

external image xFeSIqV.png
Wygłodniały potwór przypominający skrzynię skarbów. Gdy przyjrzymy się bliżej to zauważymy w szczelinie jego zęby. Możemy potraktować go talizmanem Lloyda, by bez walki sprawdzić jego wnętrze lub zaatakować i sprawdzić się w walce. Ma dużo życia i szybkie ruchy po wyjęciu kończyn.

Wojownik gyrmów

external image rYL84Sd.png
Niski krasnolud uzbrojony w topory lub wielki młot oraz tarczę jego wielkości, posiada zbroję z dobrymi wartościami obronnymi, zadaje mocne ataki i potrafi podbiegać z uniesioną bronią.

Robotnik gyrmów

external image 7kXO2oa.png
Krępa i mocna rasa, która kiedyś mieszkała na powierzchni, były postrzegane jako gorsze i wygnane do podziemia. Były z natury przyjazne, ale przestały ufać innym. Wielu z nich zostało pustymi i są teraz zagrożeniem dla żyjących.

Pies-szczur

external image hEED5Kb.png
Podwładny Króla Szczurów hybryda psa i szczura, dzielnie bronią okolic przed intruzami, są bardzo szybkie i mają mało życia. Przypomina miniaturkę bossa Przywódca szczurów królewskich.

Naczelny rycerz (Mastodoncki rycerz)

external image FCZLGIh.jpg
Ogromny przeciwnik z kłami, uzbrojony w halabardę i wielką tarczę. Ich zbroje posiadają bardzo wysokie wartości obronne, a ich ataki są potężne. Poruszają się wolno, zwłaszcza w wodzie.

Łucznik Guthry - fantom


Czerwony fantom napadający w trybie Offline w komnacie PVP przymierza szczurów królewskich.

Kryształowa jaszczurka

external image oOb5Ru3.jpg
Nieagresywne zwierzątko, z którego wypadają różne rodzaje tytanitu. Kiedy zauważa przeciwnika zaczyna uciekać i po chwili znika.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈