Przeciwnik

Obrazek

Piaskowy bazyliszek

external image DHigeoM.png
Żabo-podobna kreatura petryfikująca przeciwników swoich oddechem. Potrafi zadać obrażenia skacząc na ofiarę. Ta odmiana ma małe oczy, przystosowane do pustynnych warunków. Lubi zakopywać się pod ziemię i tam się kryje w zasadzkach.

Książęcy pająk (Pasożytni pająk)

external image Is7rCBT.png
Trassowa Zatoka Tseldora została porzucona lata temu kiedy miasto nagle i tajemniczo zostało opanowane przez tę dużą odmianę pająków Wielu mieszkańców, niezdolnych do ucieczki, zostało zaatakowanych.
Łupy:
  • sztylet obronny
  • raper Ricarda
  • wielki miecz mastodonta

Wielkokły dzik

external image E2YkNby.png
Mocny przeciwnik o wolnych ruchach, lubi robić szarżę.

Pusty mag

external image 7CQubqV.png
Irytujący czarodziej spamujący niebieskimi kulami magii, które podążają za ofiarą bardzo długo i wytrwale. Dobrze zabić ich z daleka, by nie narazić się na niebezpieczeństwo.
Nie wiadomo czy byli tu przed zniszczeniem miasta czy przenieśli się tu po tym wydarzeniu; jasne jest, że nie pozwolą gościom opuścić ruin. Nieznane pochodzenie, płeć męska.
Łupy:
  • części zestawu białego pustego maga
  • woda różana
  • mroczne pastylki
  • nietoperzy kostur

Pusty chłop

external image qEMf1Nq.png
Klasa pracująca w Zatoce, uzbrojeni w kilofy oraz zaklęci mrokiem, powodują klątwy poza zadawaniem dużych obrażeń. Spotykani w grupach oraz w parach. Lubią gonić ofiary, mają niezłą kondycję. Wypadają z nich małe i duże odłamki tytanitu.

Czerwona kryształowa jaszczurka

external image 9L6dK4e.png
Eksplodująca mała jaszczurka, bardzo zwinna i płochliwa.

Truteń pająka (Zarażeni nieumarli)

external image JAWePQK.png
Dawni mieszkańcy okolicy, którzy zostali zarażeni przez pająki. Posiadają sporo życia, ale wolno się poruszają.

Czerwony fantom

external image G0emPXb.png
Przyczajony wojownik w kapeluszu, czekający w okolicy 3 ogniska w kierunku Kaplicy gdzie jest Freja, tuż obok kryształów klątwy.

Wielkokły dzik NG+

placeholder.png
Dwa dziki pojawiają się na początku lokacji. Ich ataki powodują krwawienie i potrafią przełamać równowagę postaci. Uśmiercone nie respią się.

Kryształowa jaszczurka

external image oOb5Ru3.jpg
Nieagresywne zwierzątko, z którego wypadają różne rodzaje tytanitu. Kiedy zauważa przeciwnika zaczyna uciekać i po chwili znika.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈