Przeciwnik

Obrazek

Kapłanka mroku

external image gozrqVJ.png
Postać magiczna rzucająca szybkie kule błyskawic by wspomóc Smoczych Opiekunów, posiada duży zasięg ataku, ale mało życia i szaty nieuodparniające na obrażenia fizyczne. Jeżeli trafi to zawsze przewraca ofiarę. W smoczej kaplicy jest tylko jeden taki przeciwnik.

Smoczy rycerz

external image k2cNpP9.png
Wojownik przypominający starego zabójcę smoków z Katedry Błękitu, bardzo szybki i agresywny. Posiada lekką złotą zbroję i 2 bronie.

Smoczy opiekun

external image 2tAnTp3.png
Niebezpieczny przeciwnik uzbrojony w bardzo solidną zbroję, jednak łatwo się zatruwa po 4 strzałach. Jego broń to wielki miecz z tarczą lub trzymany oburącz młot. Zadaje bardzo duże obrażenia i potrafi szybko wyprowadzać następne ciosy, nie ma problemu z przełamywaniem równowagi swoich ofiar. Wydaje się ulepszonym Starym RYcerzem z Wieży Heide, jednak jest o wiele mocniejszy, szybszy i trudniej się z nim walczy.

Jednostka skąpstwa (Mimik)

external image xFeSIqV.png
Wygłodniały potwór przypominający skrzynię skarbów. Gdy przyjrzymy się bliżej to zauważymy w szczelinie jego zęby. Możemy potraktować go talizmanem Lloyda, by bez walki sprawdzić jego wnętrze lub zaatakować i sprawdzić się w walce. Ma dużo życia i szybkie ruchy po wyjęciu kończyn.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈