Przeciwnik

Obrazek

Strażnik Grobów

external image fIkmSfd.png
Szybki rycerz z niebieską włócznią lub sierpem tarczą. Posiadają bardzo dużo życia i są słabiej ubrani niż ich sojusznicy ze Strażnicy Żniw. Wypada z nich zbroja, włócznia i tarcza. Znajdziemy ich u handlarza za 1 ogniskiem, pilnują by nie podchodził tam nikt ze światłem i są neutralnie nastawieni do tego czasu.

Pusty więzień

external image S9LDnDo.png
Blady i prawie nagi więzień, chowający się w ziemi. Jego ataki są bardzo trywialne, lubi niszczyć nagrobki oraz włączać alarm by wezwać piromantów Leydii. Nie posiada broni. Często wypadają z nich pastylki węza.

Piromanta Leydi

external image zvZ1BfZ.png
Duch bez nóg czy twarzy, unoszący się nad ziemią, atakuje magią oraz mieczem. Lubią chować się w swoich pomnikach i wyskakują z zaskoczenia gdy zobaczą ofiarę lub kiedy wezwany zostanie alarm. Odnawiają się dopóki nie zniszczymy ich nagrobków. Posiada mają okrągłą tarczę i zwykle ma w pobliżu kilku pochowanych zombie, którzy wygrzebią się z ziemi by pomóc.

Wiedźma Leydia

external image Kca5a0m.png
Niebezpieczna czarodziejka uzbrojona w błyskawice, magię mroku i piromancję, służy by chronić kryptę. Atakuje głównie z dystansu, ale ma wolne ruchy. W posiadaniu ma zaklęcia takie jak: burza ognia, włócznia błyskawic, przyciąganie oraz 2 niedostępne dla graczy.

Rycerz Syan (Królewski strażnik)

external image jhTBQy4.png
Wyposażeni w wielką tarczę i halabardę lub wielki miecz rycerze, posiadają specjalny atak błyskawicami, który czasem używają. Ich zbroje są odporne na obrażenia fizyczne, poruszają się dosyć szybko. Duża odporność na truciznę.

Rycerz Krypty Nieumarłych

external image UsbPlli.png
Jeden z dwóch dużych rycerzy, posiadający jako broń dwie ogromne tarcze, którymi blokuje drogę razem ze swoim sojusznikiem. Nie łatwo go zainteresować.

Zjawa ze ściany

external image jrqRlJY.png
Półprzezroczyste turkusowe duchy uwięzione w ścianach jednego z pomieszczeń. Posiadają bardzo duży, długi miecz, którym atakują ofiary znajdujące się blisko nich.

Bezimienny uzurpator


Czerwony fantom napadający tuż przed Rycerzami Krypty Nieumarłych z dużymi tarczami.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈