Przeciwnik

Obrazek

Człowiek-Jaszczurka z Amany

external image nqMU1YO.png
Dziwny pełzający mutant, lubiący czaić się w wodzie. Porusza się bardzo szybko, agresywnie rzuca się na przeciwnika, zwłaszcza wyposażonego w pochodnię. Jego ataki powodują krwawienie i są przeklęte. Tego przeciwnika możemy namierzyć dzięki unoszącym się nad nim świetlikom.

Prawdopodobnie powstał w Warowni Aldii w wyniku eksperymentów z połączenia bazyliszka i normalnego pustego.

Kapłanka Amany

external image s2mR8jA.png
Najbardziej irytujący typ przeciwników z uwagi na samonaprowadzające magiczne pociski, które wystrzeliwują te kapłanki. Posiadają bardzo duży zasięg i szybko zauważą przeciwnika. W walce wręcz używają swoich katalizatorów.
Notka: Po paczu v1.03 łatwiej uniknąć ich ataków oraz zadają mniej obrażeń.
Niektóre za zadanie mają leczyć najbliższych sojuszników, na przykład kapłanki w okolicy 3 ogniska Miejsce Spoczynku Rhoya za 2 pielgrzymami.
Mocno uderzone nie wstają.

Pielgrzym arcysmoka (Kleryk z Lindelt)

external image ee96kia.png
Potężny i szybki przeciwnik, długo i cierpliwie goni swoje ofiary, zwykle w okolicy kapłanek i człowieka-jaszczura. Posiada mocne ataki i może rozbić równowagę niejednej osoby swoim combo, nie ma dużo równowagi.

Wielki Trujący Żuk

external image x0Fp7vm.png
Większa wersja trującego żuka znanego ze Strażnicy Żniw. Rozpyla bardzo dużo trucizny, która niszczy ekwipunek.

Pełzający pusty

external image QbPGPlt.png
Przeciwnik znany z Zatoki Tseldory, gdzie bossowi towarzyszy kilka takich pełzających nieumarłych. Osiągają porażająco niską prędkość i porównywalne ataki. Spotykamy ich nad 4 ogniskiem lokacji za drzwiami idąc w stronę Kaplicy Milfanito.

Ogr

external image 16a09f2f29479d534df08f24099f0fd8.png
Bardzo niebezpieczna bestia, którą spotkamy w okolicy drugiego ogniska.
  • Połączenie hipopotamów i cyklopów z rogiem na czole.
  • Posiada dużo życia i zadaje poważne obrażenia, zasięg jego ciosów nie jest mały, zaś ataki stosunkowo szybkie.
  • Może złapać i podnieść przeciwnika, by zatopić w nim swoje zęby, co najczęściej kończy się śmiercią. Polecana jest broń dystansowa i trucizna.

Trujący Żuk

external image ruFhfh5.png
Wolne żuki wydzielające zielone trucizny, trzymają się w grupach. Czy to one są źródłem zatrutych pól pod kopalniami czy też jako jedyne potrafią przetrwać te trudne warunki? W każdym razie idealnie pasują dla Królowej.
Odporne na truciznę. Poruszają się zazwyczaj bardzo wolno, ale potrafią też szybko doskoczyć i zaatakować, gdy doznały obrażeń.

Czarodziej Aldii

external image P84fTYj.png
Przybiera postać bossa Maga Grasanta , strzela mrocznymi kulami na odległość, a z bliska może nas zaatakować eksplodując. Nosi słabą zbroję i trzyma katalizator Szkieletowych Lordów, łatwo rozbić jego równowagę. Znajdziemy go nad czwartym ogniskiem lokacji, w wieży po wejściu schodami i przejściu przez drzwi. Po pokonaniu jego pełzających sług zobaczymy go w oddali pod kapliczką Milfanito. Należy uważać by nie spaść z klifu, gdyż niektóre ataki mogą nas zepchnąć.
Wypada Maska Czarodzieja i Tarcza przeklętej kości. Nie odnawia się.

Przedziwny Kindalur


Czerwony fantom napadający za 3 ogniskiem w wodzie.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈