Przeciwnik

Obrazek

Rycerz Alonne

external image zrF95i6.png
Rycerze Żelaznego Króla, bardzo sprawni i przebiegli, zwykle posiadają Katany z czarnej stali i zbroję odporną na ogień i fizyczne obrażenia. Są wrażliwi na magię, błyskawice i mrok.

Kapitan Alonne

external image mDnQMpM.png
Więksi, ubrani w porządniejsze zbroje rycerze, używają wielkich łuków i zaklętych błyskawicami Katan. Są bardziej niebezpieczni od zwykłych rycerzy, ich ataki są bardziej potężne i mają więcej życia, wrażliwi na magię, błyskawice i mrok.

Jednostka skąpstwa (Mimik)

external image xFeSIqV.png
Wygłodniały potwór przypominający skrzynię skarbów. Gdy przyjrzymy się bliżej to zauważymy w szczelinie jego zęby. Możemy potraktować go talizmanem Lloyda, by bez walki sprawdzić jego wnętrze lub zaatakować i sprawdzić się w walce. Ma dużo życia i szybkie ruchy po wyjęciu kończyn.

Pancerny żołnierz

external image WRpEwpx.png
Rycerz wysłany przez Żelaznego Króla by wzmocnić siły Drangleic przeciw hordom grasantów.
  • Posiadają bardzo mocne i szybkie zamachy.
  • Dzięki ich zbrojom niemożliwe jest zrobienie ciosu w plecy, a przy próbie przetoczą się oni na naszą postać, co może spowodować natychmiastową śmierć. Trudno przełamać ich równowagę, gdyż mają wysoką obronę. Ich broń to głównie buzdygany, trudno blokować ich ataki.

Prześladowca

external image 2452864-thepursuer.jpg
Miniaturka bossa z Kniei, która prześladuje gracza. Posiada dużo życia i pojawia się po zabiciu bossa Demon Kuźni.

Kryształowa jaszczurka

external image oOb5Ru3.jpg
Nieagresywne zwierzątko, z którego wypadają różne rodzaje tytanitu. Kiedy zauważa przeciwnika zaczyna uciekać i po chwili znika.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈