gowers ring of protection.png
"Pierścień Gowera zabójcy, który zgładził pół tuzina królów i kilku ważnych duchownych. Zmniejsza obrażenia otrzymywane od tyłu.
Dla zabójcy, który ciągle ryzykuje życie, największym zagrożeniem są odsłonięte plecy."


Nazwa
Efekt
Lokacja
Pierścień ochrony Gowera
Redukuje obrażenia (również od zaklęć) otrzymane od tyłu. Zapobiega ciosom w plecy.
Puszcza Cieni (NG+ lub po spaleniu żaru ascezy przy ognisku "Zniszczone rozwidlenie") - wejdź do mglistego lasu i trzymaj się prawej strony. Pierścień znajduje się przy zwłokach.
(Scholar of the First Sin) Zamek Drangleic - w dużym hallu z posągami mastodonckich wojowników, po pokonaniu Rydwanu Kata.

Uwagi
  • Pierścień bardzo szybko ulega zniszczeniu. Zależy to od rodzaju broni, którą będziesz atakowany i rodzaju ataku (zwykły/mocny/1-ręczny/2-ręczny) i rodzaju zaklęcia. W przypadku walki w zwarciu wystarczy ok. 1-5 ataków, większość zaklęć niszczy pierścień po 10+ trafieniach. Wysoka odporność na zaklęcia czyni ten pierścień doskonałym zamiennikiem, np. tarczy Havela, by bronić się przed magami, ponieważ jest lżejszy a do zablokowania zaklęcia wystarczy odwrócić się plecami do przeciwnika.
  • Zamiast używać proszku naprawczego podczas pojedynku, by naprawić pierścień, zdobądź kilka, spalając żary ascezy i zmieniaj pierścienie, gdy jeden będzie bliski zniszczeniu lub zniszczy się.
  • Założenie pierścienia powoduje pojawienie się kurczowo trzymającego się twoich pleców ducha.
  • Pierścień wytrzyma więcej ataków, jeśli użyjesz pierścienia wzmocnienia.
  • Bardzo przydatny w walce przeciw niektórym przeciwnikom, jak np. Starożytny smok, ponieważ całkowicie absorbuje obrażenia od ognia, które normalnie byłyby śmiertelne (po patchu 1.06 pierścień nie absorbuje całkowicie obrażeń od ognia).Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈