Ostatni z tytanów

!Strona nie jest jeszcze gotowa. Jeśli masz trochę wolnego czasu i chęci - proszę pomóż nam ją rozbudować!

 Ostatni z tytanów to Pozornie obowiązkowy boss w Dark Souls 2. Starożytny gigant uwięziony w podziemiach  Kniei Upadłych Olbrzymów. Po jego zgładzeniu otrzymujemy Klucz żołnierza, otwierający przejście do Prześladowcy jak i do Królewskiej Bramy. Jednak do Zaginionej Twierdzy można dostać się pomijając Prześladowcę, a pokonując Zręcznego Strażnika. Do ogniska w Nieznanym miejscu, za Bramą, można przeskoczyć z platformy przed drugim ogniskiem.

  • Przy odrobinie umiejętności nie jest to obowiązkowy przeciwnik.
  • Istnieje możliwość przyzwania Miłego Pate do pomocy. Wymaga to zakończenia wątku Pate w kniei. Jego znak znajduje się w holu przed bossem.

 

Lokalizacja

  • Idąc od drugiego ogniska należy zejść po drabinie. Kierując się dalej na prawo, a potem na lewo do wyrwy w ścianie, przechodząc po korzeniach, dostajemy się na blanki. Drogę blokować będzie nam Opancerzony żółw z maczugą (przydatna będzie na niego długa broń i uniki). Uważaj gdyż między barykadami stoją wybuchające beczki. Uderzone wybuchają, lecz mogą być pomocne w pokonaniu rywala. Za nim znajduje się ściana pod którą stoją kolejne beczki. Prowokując pustego żołnierza, by rzucił na nie granat, jesteśmy w stanie otworzyć skrót do ogniska. Idąc od wyrwy w prawo napotkamy Pate. Skręt przednim w prawo doprowadzi nas to pomieszczenia z zawaloną ścianą. dalej, przez drzwi chronione przez dwóch wojowników z włóczniami, dostaniemy się na drugą stronę skrótu, wspomnianego w punkcie nr 3. Przed kratami, po prawej jest wina prowadząca do bossa.
  • Od drugiego ogniska, stojąc twarzą do wejścia, skieruj się do ściany po lewej. Posiadając wybuchowe granaty jesteśmy w stanie wysadzić ją. Stworzone w ten sposób przejście to skrót na blanki. Umożliwia on ominięcie Opancerzonego, a kierując się na lewo można dotrzeć do Pate.
  • Idąc od drugiego ogniska należy zejść po drabinie. Kierując się dalej w lewo napotkamy leżącego pustego, a dalej bramę. Jest to skrót, który można otworzyć z drugiej strony.

Łup

 
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈