Punkty życia: Lud - 5070, Zallen - 5070 (NG), 7 098 każdy (NG+), 15 210 każdy (NG+7)

Liczba dusz: 56 000 (NG); 112 000 (NG+), 224 000 (NG+7)external image 9I1ZfsL.png

Dwa ukochane zwierzaki Króla, które spotykasz na lodowej na arenie na końcu Mroźnych Obrzeży.
Oboje mają mniej PŻ niż Aava, ale zadają takie same obrażenia. Dodatkowo Zallen może wpaść w szał, w czasie którego otrzymuje mniejsze obrażenia, zadaje większe oraz regeneruje się.

Aby do nich dotrzeć potrzebujemy klucza strażnicy garnizonu, by odkryć piąte ognisko lokacji przy trumnie.

Ataki

 

Nazwa ataku Opis
Samonaprowadzające lodowe kryształy Boss oddala się, ryczy i wywołuje 5 lodowych kryształów, które wystrzeliwują w cel. Każdy pocisk namierza gracza.
Gdy zostaniesz trafiony przez jeden, zostaniesz powalony a reszta chybi (co oznacza, że postacie z wysoka równowagą mogą przyjąć więcej pocisków).
Skok z wymachem łapą Podobnie jak poprzednio, boss oddala się, jednak tym razem doskakuje błyskawicznie do gracza, atakując łapą.
Wymach Tygrysica wymachuje łapą przed sobą, po czym może wykonać kolejny taki atak druga łapą.

Uwaga: Jeśli zwierzę zdecyduje się zmienić cel i w zrobić wymach jednocześnie, wtedy wykonuje zamach wokół siebie.
Walnięcie Uderzenie łapą w ziemię wywołujące z ziemi lodowe kolce wokół bossa.
Eksplozja Po krótkim ładowaniu tygrysica wywołuje lodową eksplozję, zadając obrażenia i odrzucając wszystkich wokół niej.
Ładowanie Drugi lew zacznie płonąć regenerując sobie życie gdy jego poziom życia osiągnie ok 20%.
Ugryzienie Boss odskakuje od ciebie po czym skacze z powrotem na ciebie z otwartą paszczą. Jeśli jesteś za blisko zostaniesz chwycony i otrzymasz ogromne obrażenia.Strategia:


Bossów jest dwóch, ale drugi zaczyna pomagać po upływie pewnego czasu, dlatego najlepiej dobrze wykorzystać początek walki, by jak najwięcej obrażeń zadać pierwszemu zwierzakowi.

Wideostrategia:


Wskazówki:

  • Zwierzaki są wrażliwe na ogień i błyskawice oraz odporne na mrok.
  • Zallen, gdy zostanie mu ok 20% HP, na kilakdziesiąt sekund wpada w furię w trakcie której zadaje więcej obrażeń i regeneruje zdrowie. O ile gracz nie ma potężnej broni, lepiej go przez chwilę unikać.
  • Drugi zwierzak pojawi się, gdy pierwszemu zostanie 33% zdrowia, gdy gracz jest sam/50% zdrowia, gdy przyzwał jednego upiora/66 % zdrowia, gdy przyzwał 2 upiory.

 

Łupy:
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈