Nazwa lokacji


Łatwa opcjonalna lokacja w lesie przy rzece, ze słabymi przeciwnikami i 2 bossami. Warto ją odwiedzić dla broni oraz handlarki, która da nam dostęp do usług kowala w Majuli. Po przejściu całej lokacji i zabiciu obu bossów (obowiązkowego i opcjonalnego) możemy dostać się do Zaginionej Twierdzy.


NPC

  1. Kartograf Cale
  2. Dobrze wychowany Pate
  3. Wiedźma Melentia

Przedmioty


Przeciwnicy (podstrona ze zdjęciami i opisami)

Boss


Ogniska

  1. Kryjówka Strapionego (las przy rzece)
  2. Główna wieża (koło handlarki Wiedźmy Melentii)
  3. Żołnierskie schronisko (przy stawie w okolicy grupy żółwi)
  4. Nieznane miejsce (za drzwiami wymagającymi Symbol Króla)

Przewodnik

Jeżeli macie wystarczająco dużo samozaparcia i cierpliwości, to możecie -po pokonaniu pierwszego bossa ( Ostatni z tytanów) - udać się na blanki w tej samej lokacji i zmierzyć się z Prześladowcą. Jest to wyzwanie warte zachodu, bowiem pod areną z tym bossem znajdują się zwłoki, przy których znajdujemy ciężką zbroję i miecz z Drangleic. To doskonałe opancerzenie i broń, którego będziecie mogli używać przez naprawdę długi czas. Zdecydowanie ułatwia ono rozgrywkę, zwłaszcza ludziom mniej obeznanym z systemem uników.
Po pokonaniu Prześladowcy możecie udać się od razu do Zaginionej Twierdzy, wchodząc do ptasiego gniazda za areną bossa. Od tej strony będzie wam łatwiej zdobyć niektóre przedmioty.
Do Wspomnień Gigantów możemy wejść (4 drzewa przypominające olbrzymy) po otrzymaniu serca popielatej mgły od Starożytnego Smoka w Kaplicy Smoczej, dopiero w dalszej części gry.
Drzwi wymagające Symbolu Króla otworzymy po zdobyciu królewskiego pierścienia (zbroja Vendricka w Krypcie Nieumarłych).

MapaAngielska podstrona lokacji


Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈