illusory ring4.png
"Pierścień z żółtego kamienia.
Sprawia, że część ekwipunku staje się niewidzialna.
Nie oceniaj wrogów po wyglądzie. Ktoś, kto zbliża się bez miecza, ukrywa dwie klingi za plecami."


Nazwa
Efekt
Lokacja
Iluzoryczny sygnet wygnanych
Broń w prawej ręce stanie się niewidzialna
Ukończ grę bez odpoczywania przy ogniskach.

Uwagi
  • Można tego dokonać na NG+.
  • Możliwe jest otworzenie Kaplicy Zimy gromadząc 99+ dusz wielkiego bohatera (tylko NG+) lub każdą inna ilość, która w sumie da 2 miliony dusz. Pozwala to ominąć rozpalanie czterech pierwotnych ognisk. Musisz jednak zdobyć starą pachnącą gałąź, by otworzyć sobie drogę do kaplicy. Najszybciej to zrobić udając się do Wieży Płomienia Heide (by Licia otworzyła ci drogę do Zagajnika Myśliwych), potem do Zagajnika i ostatecznie do Doliny Źniw po gałązkę (nie rozpalaj żadnego z ognisk po drodze, w przeciwnym razie nie będziesz mógł użyć, np. kości wiodącej do domu, aby szybko powrócić do Majuli). Od tego momentu ścieżka jest liniowa. Pierścień otrzymujesz po napisach końcowych.
  • Rozpalanie ognisk jest dozwolone, tworzy to kolejne miejsca odradzania się, jednak rozpalenie zbyt wielu może być problemem i czasem wiązać się z koniecznością długiej wędrówki (ponieważ nie można się teleportować), np z Krypty Nieumarłych do Puszczy Cieni, z Warowni Aldii do Smoczej kapliczki i z powrotem do zamku Drangleic.
  • Jeśli zamierzasz tego dokonać na NG+, zabierz ze sobą min. 2 w pełni ulepszone zestawy zbroi, 5 w pełni ulepszonych broni (dla tych co walczą w zwarciu), 99 ziół (dla magów), 99 klejnotów życia (butelka Estusa odnawia się tylko po śmierci) lub po prostu miej przy sobie zniszczoną włócznię Santiera, jako że posiada ona nieskończoną wytrzymałość.
  • Nie rozpalaj pierwszego ogniska w zamku Drangleic dopóki nie zyskasz dostępu do ostatniego bossa. Chyba że jesteś pewien, że pokonasz Nashandrę za pierwszym razem (w przeciwnym razie odrodzisz się przy ostatnio rozpalonym ognisku)
  • Dozwolone jest rozpalanie i korzystanie z pierwotnych ognisk (tych po 4 głównych bossach), by wrócić do Majuli. Nie liczą się jak pozostałe ogniska.
  • Mając założone ten pierścień możesz zmieniać broń w ręku i nadal będzie niewidzialna, w przeciwieństwie do czaru Ukryta broń, co czyni cię prawie nieprzewidywalnym w PvP.
  • Doskonałe połączenie z Iluzorycznym pierścieniem pogromcy.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈